הערכים שלנו

Rafa - Totally Committed

בבסיס ההצלחה של רפא טמונה ראייה עסקית ארוכת טווח, המבוססת על ערכי הליבה של החברה:

אמינות

תמיד נשאף לבנות מערכות יחסים עסקיות המבוססות על יושרה וכבוד הדדי. אנו מנהלים תקשורת כנה, פתוחה ואמיתית עם לקוחות, שותפים, ספקים, קולגות וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנו מאמינים כי רק מערכות יחסים אמינות מניבות את התוצאות הטובות ביותר.

אכפתיות

אנו עושים הכול על מנת לזהות מהם הצרכים האמיתיים של מטופלים ולענות על צרכים אלה ביעילות. אנו משתפים פעולה עם איגודים רפואיים ותומכים באגודות החולים בישראל, תוך מתן שירות מקצועי ויחס אישי, פתוח וכן. כמו כן, אנו מעורבים בפעילות למען הקהילה המשולבת בפעילות חינוכית בתחומי המדע והעסקים.

דינאמיות

הישגינו בשוק הישראלי הם תוצאה של תגובה זריזה ופרואקטיבית למתרחש בשוק המקומי והעולמי. אנו מאמינים שכחברת תרופות מובילה אנו מחויבים לענות על צרכי הלקוחות, למלא אחר ציפיותיהם, ולהגיב במהירות וביעילות לתנאים משתנים של השוק.

מצוינות

ייצור איכותי ומוקפד הוא אחד מסימני ההיכר של רפא. אנו עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר בכל הנוגע לתהליכי ייצור, אחסון והפצה ומבצעים פיקוח שוטף ובקרת איכות קפדנית. רפא פועלת על פי תנאי ייצור נאותים (cGMP),  ותקני ISO 9001 : 2008 ושומרת על סביבת עבודה בטוחה ובריאה לעובדים.

כתבות נוספות:

כחברה מובילה בתחום הבריאות בישראל, אנו מחויבים לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של אנשים...