מוצרי רפא לטיפול בבעיות וזיהומים בדרכי העיכול

דרכי העיכול

לשליטה והקלה על תסמינים של שלשול חריף
דרכי העיכול
לטיפול במחלת קרוהן מתונה עד בינונית במעי הדק ו/או במעי הגס,  בקוליטיס קולגנית (Collagenous colitis) הכמוסות מיועדות גם לטיפול בדלקת כבד אוטואימונית (Autoimmune hepatitis)
דרכי העיכול
למניעת בחילות והקאות ולהמרצת פעילות המעיים. התרופה ניתנת במצבים ספציפיים, לפי קביעת הרופא
טיפול סרטני תומך, דרכי העיכול
לטיפול ומניעה של דלקת כיבית במעי הגס (ulcerative colitis) ושל המחלה ע"ש קרוהן. הגרנולות מיועדות לטיפול בהתלקחות של דלקת כיבית במעי הגס ולטיפול אחזקתי בעת הפוגה בדלקת.
דרכי העיכול
לטיפול במחלות כבד כרוניות: שחמת ראשונית בדרכי המרה וטרשת ראשונית בדרכי המרה
דרכי העיכול
מפחיתה את הפרשת החומצה בקיבה. התרופה מיועדת ל: טיפול בכיב קיבה וכיב תריסריון. טיפול ארוך טווח במחלת ההחזר הוושטי (GERD), דלקת הוושט מזרם חוזר (Reflux Oesophagitis) ו- Zollinger Ellison Syndrome. טיפול אחזקתי למניעת התלקחות חוזרת בחולים עם תגובה מועטה של הכיב או בדלקת חמורה של הוושט שמזרם חוזר טיפול משולב עם אנטיביוטיקה להכחדת Helicobacter pylori הקשור בכיב עיכולי טיפול ומניעה של כיב קיבה או כיב תריסריון הנגרם כתוצאה מטיפול ב-NSAIDs.
דרכי העיכול
מפחיתה את הפרשת החומצה בקיבה התרופה מיועדת ל: טיפול בתופעות הקשורות בחומצה במערכת העיכול העליונה. טיפול בכיב קיבה, כיב תריסריון, מחלת ההחזר הוושטי (GERD), דלקת הוושט שמזרם חוזר (reflux esophagitis). טיפול ממושך ואחזקתי למניעת הישנות של מחלת ההחזר הוושטי, כולל דלקת הוושט שמזרם חוזר וכיב תריסריון. טיפול משולב עם אנטיביוטיקה להכחדה של הליקובקטר פילורי (H.Pylori) המהווה אחד הגורמים העיקריים לכיב עיכולי וגסטריטיס. טיפול קצר טווח (עד 4 שבועות) בתופעות דיספפטיות הנובעות מעודף חומציות בקיבה, כגון צרבת ו/או כאב בבטן העליונה. טיפול ארוך טווח במצבים של הפרשת יתר, כולל תסמונת זולינגר-אליסון ((Zollinger-Ellison Syndrome. טיפול ומניעה של כיב עיכולי הנגרם כתוצאה מטיפול ב-NSAIDs והקלה בתסמינים בחולים המקבלים טיפול ממושך ב-NSAIDs.
דרכי העיכול
קנאביס רפואי המותאם לטיפול  במגוון מצבי המחלה המאושרים לטיפול בקנאביס רפואי ע"ב נוהל 106 של משרד הבריאות  ובהתאם להנחיות הרופא
טיפול סרטני תומך, כאב / כאבי מפרקים, דרכי העיכול
לטיפול בדלקת ושט אאוזינופילית במבוגרים
דרכי העיכול