דף הדיווח מיועד לעובדי החברה בלבד,

אנא הכנס/י את סיסמא ותועבר/י לדף הדיווח

ברוכים הבאים לדף הדיווח האתי של עובדי רפא

הקווים האתיים שלנו

עובדים יקרים,

כידוע לכם, רפא מנהלת את כל פעילותיה מתוך כוונה ראויה, הוגנות ויושרה. כל יחסי הגומלין שלנו (עם לקוחות, מטופלים, ספקים, עמיתים, שותפים עסקיים, אנשי מקצועות הבריאות, כלי תקשורת, גופים רגולטורים, עובדים, קהילה ועוד) מתנהלים תוך הקפדה יתרה על הקוד האתי, החקיקה, הרגולציה הרלוונטית והקודים התעשייתיים.

לעולם איננו נותנים שוחד/ מבטיחים דבר מה בעל ערך (ישירות או בעקיפין), במטרה להשפיע ו/ או על מנת להשיג טובות הנאה לעצמנו, ולעולם איננו שוכרים את שירותיהם של צדדים שלישיים על מנת שיבצעו פעולות, אותן לא היינו עושים בעצמנו.

אנו  רואים בעובדנו שותפים מלאים והכרחיים להתנהלות אתית ראויה, ודוגלים בתרבות של שיח פתוח, המאפשרת לכל עובד להביע את דעותיו/לדווח על הפרות, ללא חשש מהתעמרות או מעשה נקם.

אם נתקלתם בהתנהגות לא ראויה של עובד רפא/ספק העובד בשם רפא, או בהתנהלות אשר אינה תואמת לקוד האתי שלנו. אנא פנו במייל או בטלפון למנהל האישי שלכם/למנהל בכיר אחר/למנהלת משאבי אנוש או למנהלת הקומפליינס ודווחו על כך.

אנו מבטיחים כי כל עובד שידווח בתום לב ובאמינות על הפרה של הקוד האתי או ישתתף בחקירה אודות ההפרה לא יינזק או יופלה בשום דרך.

אם בכל זאת הנכם מעדיפים לדווח באופן אנונימי (כשהדבר מותר על פי דין), תוכלו לעשות זאת דרך דף דיווח זה. הטופס שתמלאו ישלח דרך המערכת באופן אנונימי למנהלת הקומפליינס ויטופל בהקדם.

אנא מלאו כמה שיותר פרטים אודות האירוע, בכדי שנוכל לטפל במקרה/לחדד נהלים ולבצע הדרכות.

אם תרצו למלא פרטים אישיים בדף הדיווח, תוכלו לוותר על הזכות לאנונימיות ולמלא בטופס את פרטי יצירת הקשר.

אנו מודים לכם מאוד על הפניה ועל היותכם חלק בלתי נפרד מהשמירה על הקוד האתי והמוניטין של רפא.